تابلوهای فلکسی فیس

تابلو فلکسی چیست؟

از آن جایی که تبلیغات یکی از اساسی ترین رکن های هر کسب و کاری است، هر شیوه و تکنولوژی جدیدی که منجر به جذب افراد بیشتری در آن کسب و کار  شود به شدت مورد استقبال قرار می گیرد، از این رو استفاده از تابلوهای فلکسی به عنوان تابلوهای تبلیغاتی در بدو ورود تکنولوژی آن به ایران یعنی در سال ۱۳۷۵، به عنوان شیوه ای نوین به سرعت همه گیر شد.

تابلو فلکسی فیس یکی از انواع تابلوهایی است توسط تابلوسازی ها به عنوان تابلوی تبلیغاتی و یا تابلو مغازه ارائه شده و از ماده ای به نام فلکس که از ریشه ی انگلیسی آن به معنای انعطاف پذیر، گرفته شده است ساخته می شود. تابلو فلکسی فیس یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که به دنبال تابلویی مقرون به صرفه هستند.

به تابلوهایی که از پشت نور پردازی می شوند اصطلاح بک لایت (نور) اطلاق می شود، تابلو فلکسی یکی از این مدل تابلوهای تبلیغاتی است و  نور از پشت فلکس تابانده شده و جذابیت دو چندانی به وجود می‌آورد.

انواع تابلو فلکسی

تابلو تک فریم: در تابلو فلکسی تک فریم تنها از یک فریم فلکسی استفاده می‌شود و نور پردازی از روبرو و به وسیله پروژکتور انجام می‌پذیرد.

تابلو فلکسی فیس : در این مدل از دو فریم فلکسی استفاده می‌شود که در لایه ی اول مدارهای نوری تعبیه شده و در فریم دوم فلکسی چاپ شده قرار میگیرد.

با توجه به اینکه فلکسی انعطاف پذیر بوده و به سادگی برش می خورد، در هر شکل و ابعاد هندسی قابل سفارش می‌باشد. تابلو های فلکسی در انواع مختلف سپری، مکعبی، ریلی و اسپری فلزی توسط تابلوسازی نامور تهیه می‌شوند. تابلو فلکسی از چند جز تشکیل می شود:

در پشت قسمت اصلی تابلو که از جنس فلکس است (قسمت بنر مانند)، لامپ هایی که برای نور پردازی در آن تعبیه می‌شود کار گذاشته می شود،پشت فلکس، چارچوب اصلی قرار دارد که از جنس پروفیل ساخته شده و فلکس بر روی آن سوار می‌شود و به عنوان قاب کار گذاشته می‌شود.

خصوصیات تابلو فلکسی

فلکسی که در این نوع تابلوها استفاده می‌شود محصول کشور کره و چین است. طبیعتا فلکس کره ای از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار است. در تابلو سازی نامور مفتخریم که به اطلاعتان برسانیم ما در ساخت تابلو های تبلیغاتی، از با کیفیت‌ترین و بهترین متریال موجود در بازار استفاده می‌کنیم. بنابراین تابلو های ساخت تابلوسازی نامور از متریال کره ای ساخته می شوند.

در تابلو سازی نامور، نور استفاده شده در تابلو از نوع اس ام دی می باشد که به صورت لنز دار در پشت فلکس بر روی یک ورقه پی وی سی کار گذاشته می شود. استفاده از اس ام دی  در تابلوهای تبلیغاتی، مصرف برق را به صورت چشم گیری کاهش می‌دهد و این موضوع در طولانی مدت یکی از صرفه های اقتصادی است که برای شما به همراه دارد، علاوه بر این نوع لامپ ها ضد آب بوده و طول عمر بالایی دارند. بنابراین به مدت طولانی کارایی داشته و خراب نمی شوند.

قابلیت تعویض رویه ی فلکسی در این تابلو یکی دیگر از خصوصیات حائز اهمیت در این نوع تابلوهای تبلیغاتی است. با توجه به این موضوع در طول زمان امکان این را دارید که در صورت نیاز، رویه ی آن را تعویض نموده و خیالتان از بابت هزینه های اضافی بابت یک تابلوی جدید و نصب آن، آسوده باشد. علاوه بر این، این خصوصیت، قابلیت انتقال این تابلوها به یک فرد دیگر را امکان پذیر می کند و در صورتی که به آن ها نیاز نداشتید می توانید پنل پشتی آن را به فروش برسانید.

تفاوت تابلو فلکسی و بنر

علاوه بر زیبایی، استحکام و مقاومت بالای تابلو فلکسی این نوع تابلو ها با توجه به جنس خاص فلکس قابلیت عبور نور داشته و تابلوسازی ها با به کار گذاشتن روشنایی در پنل پشتی آن، درخشش زیبایی به تابلو می بخشند. وجه تمایز تابلو فلکسی و بنرهای تبلیغاتی نیز، قابلیت نور این نوع تابلوها است.

از تابلو های فلکسی به عنوان تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی، تابلوی شرکت‌ها، تابلو تبلیغاتی در محیط‌های بیرونی و داخلی، بیلبوردهای مختلف در سطح شهر و یا داخل اماکن و… استفاده می شود.

تابلو فلکسی کتابخانه تخصصی یادگار امام

تابلوفلکسی فروشگاه تکنیک برتر

     

لایت باکس آلومینیومی

تابلو فلکسی شرکت آبسال

تابلو فلکسی لایکو شعبه پاسداران

درباره ما

موسسه تابلوسازی هنرگستر در سال ۱۳۷۹ با عنوان هنرگستر فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت تابلوهای تبلیغاتی آغاز نمود و از سال 1388 فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی بیشتر در این زمینه گسترش داد و همواره تلاش نموده است فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی بیشتر در این زمینه گسترش و با قدرت بیشتر، استفاده از تکنولوژی و متدهای روز دنیا مسیر خدمت رسانی سریعتر، بهتر و با کیفیت تر را به هم وطنان عزیز در پیش گیرد.

پیام ما

در همه حال پیام و سرلوحه کاری تابلوسازی هنرگستر خدمت به هم وطن و کسب رضایت مندی ار مشتریان است !!